Ciągniki od ręki w dobrej cenie!

Nasza firma od wielu lat prowadzi działalność w sektorze finansowym i doradczym. Jesteśmy autoryzowanym  partnerem takich banków jak:

BZ WBK, BNP Paribas, Banif Plus Bank, Santander Consumer Bank, Getin Bank, Idea Bank, Idea Expert.

Mimo ugruntowanej pozycji  na rynku ciągle się rozwijamy i udoskonalamy . Naszym głównym celem jest budowanie stabilnych i trwałych relacji z konsumentami. W naszej firmie kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście do poszczególnych realizacji, dzięki czemu współpraca z Klientem odbywa się z nim, a nie obok niego.

Sprawdź nas!

Impet Leasing jest serwisem zapewniającym pomoc w wyszukaniu oraz zakupie nowych i używanych ciągników siodłowych, naczep, przyczep, maszyn budowlanych, busów, samochodów dostawczych i innych.

Jeżeli wybrali Państwo ciągnik, naczepę lub maszynę i zastanawiacie się ile może wynieść rata zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Bezpośrednia oferta najlepszych leasingów!

Nasze usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych.  Każdemu Klientowi przedstawiamy szeroki wybór ofert finansowania pojazdów, obejmujących zarówno kredyt samochodowy, leasing jak i pożyczkę. Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów.

Nasi doradcy w całej Polsce zawsze blisko Ciebie!

Wybierając nasze finansowanie uwalniają Państwo swoje środki kapitałowe jednocześnie umożliwiając przeznaczenie ich na inne ważne przedsięwzięcia. Przy tym zyskują Państwo całkowitą swobodę wyboru pojazdu w pełni odpowiadającego Waszym potrzebom.